Презентація міжнародних програм від «ELSA»

07 листопада 2014

ELSA — це Європейська асоціація студентів права та молодих юристів. Локальний осередок цієї асоціації є і в Острозькій академії. 7 листопада тут відбулася презентація міжнародних програм обміну (STEP), які пропонує ELSA.

«Для студента це хороша можливість проявити себе, удосконалити свій рівень знань з певних галузей права та іноземних мов. Якщо ви хочете чогось досягнути в житті, то починайте працювати вже зараз. Особливо зважаючи на те, що в програмах обміну можуть брати участь студенти всіх курсів»,

розповіла віце-президент із програми обміну міжнародних студентських стажувань STEP ELSA Ukraine Єлизавета Писаревська.

Іноземні студенти, які хочуть пройти стажування в Україні, можуть це зробити в юридичній клініці Острозької академії «Pro bono». Наприклад, учасниця програми з Чехії Петра Кошіцова з-поміж запропонованих їй країн для стажування обрала Україну, а з-поміж університетів — Острозьку академію.

Основну увагу при наборі студентів працедавці звертають на резюме та мотиваційний лист: так можна дізнатися про рівень знання студентом англійської мови та про його досягнення. Кожен роботодавець ставить свої умови до стажистів.

ELSA — найбільша у світі організація, яка об’єднує більше, ніж 32 000 студентів права та молодих правників у 200 університетах в 42 країнах Європи. Віднедавна проходити стажування можна не лише в Європі, а й у деяких азійських країнах.