Джон Кук розповів про освіту й виховання характеру в американській школі

07 листопада 2014

Доктор філософії, психолог Джон Кук (США) провів семінар у Національному університеті «Острозька академія» 7 листопада. Семінар був присвячений освіті й вихованню характеру в американській школі.

«Характер формує наше життя, впливає на всі його сфери. Він формується ще в дитинстві, і це час, коли потрібно починати його вивчення.Можна виокремити вісім основних складових характеру й навчати їх дітей, пам’ятаючи, що власний характер — це найкращий приклад для їх виховання. Отож, якщо ви хочете змінити світ, починайте змінювати себе й будьте хорошим прикладом»,

зазначив Джон Кук.