Острозька академія продовжує підтримувати українську армію

07 серпня 2014

Ректорат Національного університету «Острозька академія» виступив з ініціативою придбати для українських військових тепловізор.

Тепловізор, який придбали за кошти Міжнародного благодійного фонду «Відродження» Острозької академії, уже знаходиться в зоні АТО у розпорядженні військових 72 бригади неподалік Амвросіївки.

Нагадаємо, що цьогорічні випускники Національного університету «Острозька академія» виступили з ініціативою зібрати кошти для закупівлі спорядження для української армії. Таким чином університет закупив кевларові каски, біноклі, бронежилети п’ятого рівня захисту на 60 000 гривень.

Упродовж цього непростого періоду студенти й викладачі Острозької академії постійно підтримували українську армію і морально, і матеріально. Зокрема, 18 березня усі студенти й викладачі Острозької академії, зателефонувавши на мобільний номер «565», автоматично перерахували по п’ять гривень на підтримку Збройних Сил України. Також усі співробітники вишу перерахували свій одноденний заробіток на допомогу Українській армії.

Крім цього, Національний університет «Острозька академія» перерахував 15 000 гривень Благодійній організації «Фонд відродження українського флоту» для допомоги військовослужбовцям частин і підрозділів Збройних Сил України у Криму. Це була ініціатива жінок університету, які запропонували переказати для ЗСУ в Криму усі кошти, що були призначені на святкування 8 Березня. Також профспілка університету переказала 10 000 грн. на рахунок Товариства Червоного Хреста — допомогу постраждалим від збройного конфлікту в Луганській та Донецькій областях.