Філологи пожартували

06 листопада 2014

Студенти спеціальності «Українська філологія» провели 5 листопада лінгвістичний КВК — один із низки заходів, пов’язаних зі святкуванням тижня української мови в Острозькій академії.

Я бажаю вам успішної гри. Нехай переможцями стануть найвеселіші, найкмітливіші, найдотепніші,

йшлося у вітальному слові завідувача кафедри української мови та літератури, професора Івана Хом’яка.

Змагання складалося з чотирьох частин. Спочатку кожна команда мала представити себе. Наступний конкурс — «біатлон» — полягав у тому, що учасники команд «стріляли» жартами, а журі після кожного кола знімали з дистанції менш вподобану команду. Команда-переможець отримала найвищий бал. Після цього студенти виконали перед глядачами «домашнє завдання» — найтриваліший конкурс, під час якого команди ставили смішні мініатюри на різні теми. У «розминці» учасники продемонстрували своє вміння імпровізувати: члени журі ставили питання, а студентам упродовж тридцяти секунд потрібно було вигадати цікаву й дотепну відповідь.

До складу журі входили кандидати філологічних наук Юрій Миненко та Віталій Максимчук, студентка 4-го курсу спеціальності «Журналістика» Юлія Мініч та студент третього курсу спеціальності «Історія» Роман Климарчук. За результатами оцінювання, переможцем лінгвістичного КВК стала команда «Yoo-гурт».

Укотре тішуся, що я тут. Такі конкурси — один із найкращих способів вивчення мови. Було дуже цікаво, смішно. Дякуємо вам, дорогі наші студенти,

сказав на завершення Юрій Миненко.