Головний редактор журналу «Ї» в Острозькій академії.

06 листопада 2014

Зустріч із головним редактором незалежного культурологічного журналу «Ї» Тарасом Возняком відбулася шостого листопада в Острозькій академії.

Університет Тарас Возняк відвідав з метою презентації незалежного культурологічного журналу «Ї». Крім цього, журналіст прочитав лекцію «Сучасна ситуація в Україні. Її внутрішні проблеми і зовнішні фактори.»

До речі, це не перший візит пана Тараса до Острога. Утім, кожного разу Острозька академія приємно вражає змінами, які тут відбуваються.

Зустріч цікава тим, що змінюється генерація студентів. Студенти вже зовсім інші, ніж були тоді, коли я приїжджав 15 років назад. Вони набагато відкритіші, незалежніші. Відчутно, що епоха змінюється і приходить нове покоління інтелектуальної молоді,

зазначив Тарас Возняк.