Студенти Острозької академії обговорили актуальні проблеми творчості Лесі Українки

06 березня 2014

У Науковій бібліотеці Острозької академії 27 лютого відбувся круглий стіл, присвячений 143-ій річниці від Дня народження Лесі Українки.

Кандидат філологічних наук, доцент Анатолій Криловець зазначив, що подія є справді важливою та знаковою, адже здобутки письменниці — фундамент у розвитку української літератури. Захід розпочався із віршів поетеси, які продекламували студентки четвертого курсу спеціальності «Українська філологія».

Із науковими повідомленнями виступили студентки Марія Лопанчук, Марія Шепель, Катерина Кісільчук, Дарина Киричок, Лілія Таргоній та Катерина Максимчук. Розглядали драматургію: «Одержима», «Вавилонський полон», «На руїнах».

Зокрема, говорили про вшанування письменниці та про наукові заходи, які відбувалися у різні роки і були присвячені творчості Лесі Українки: Всеукраїнська конференція «Леся Українка і національна ідея»; Всеукраїнський семінар «Кассандра» Лесі Українки і європейський модерн«; Всеукраїнський семінар «Камінний господар» Лесі Українки і феномен середньовіччя".

Круглий стіл проходив у формі наукової дискусії.