Ігор Пасічник: «Наш стратегічний план — створення в Острозі ТВІР»

05 грудня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» п’ятого грудня відбулися Збори (конференція) трудового колективу вишу.

Уже традиційно наприкінці календарного року Ректорат Острозької академії звітує перед своїм колективом про виконану роботу.

Незважаючи на складну ситуацію в країні, за цей рік університет може пишатися своїми здобутками. Адже цьогоріч наш університет увійшов у десятку рейтингу прозорості національних вищих навчальних закладів. Крім того, що Острозька академія уже вчетверте у Книзі рекордів України, вона стала єдиним українським університетом, який потрапив у Книгу рекордів Гіннеса у номінації «Найдовший марафон читання».

«Наш стратегічний план — це створення в Острозькій академії і місті Острозі потужного науково-прикладного центру — території випереджаючого інноваційного розвитку (ТВІР), навколо якої ми згуртуємо талановитих молодих людей. Це буде своєрідною українською Кремнієвою долиною»,

зауважив під час зборів ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник.

Про наукові досягнення розповів проректор з навчально-наукової роботи Острозької академії, професор Петро Кралюк. Він зазначив, що цьогоріч помітно збільшилася кількість наукових праць викладачів у міжнародних виданнях, що свідчить про пожвавлення інтеграції Острозької академії у глобальний освітній простір.

Проректор з навчально-виховної роботи Острозької академії, професор Руслана Каламаж закцентувала свою увагу на важливості проведення в університеті різноманітних заходів національно-патріотичного спрямування.

«Сьогодні, коли країна знаходиться у стані військового конфлікту, ми маємо зосередити студентство на важливості об’єднання зусиль, взаємодопомоги й усвідомлення того, що ми — єдина країна. Тому природно, що значна частина заходів навчально-виховного характеру мають патріотичні інтенції»,

зазначила Руслана Каламаж.

Також звітами та планами на перспективу з колективом академії поділилися декани факультетів та директор Інституту права ім. І. Малиновського.