В Острозькій академії пишуть оповідання

05 листопада 2014

Акція «Академічне оповідання» відбулася в Національному університеті «Острозька академія» п’ятого листопада. Захід приурочений до святкування тижня української писемності та мови в Острозькій академії.

Для проведення акції в центральному корпусі університету були розміщені паперові стенди. Упродовж дня всі охочі могли дописати на них одне будь-яке речення. Потім отриманий текст відредагують та опублікують на сайті Національного університету «Острозька академія».

Студенти — молодці. Це дуже цікавий захід. Я задав патріотичну тему, а ви вже можете її продовжувити або писати про будь-що інше,
сказав ректор Ігор Пасічник, який своїм реченням розпочав оповідання.

До створення оповідання долучилися й учні Острозької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І — ІІІ ступенів. Домовившись із керівництвом закладу, представники волонтерського корпусу ГО «Братство спудеїв» принесли в школу ватмани для «Академічного оповідання», на яких діти змогли написати свої речення. Острозька академія й надалі співпрацюватиме зі школою-інтернатом. Насамперед ідеться про допомогу учням школи соціалізуватися.