Дует «Кулі з Майдану» в Острозькій академії пройняв серця своїх слухачів

05 вересня 2014

Ця зустріч не просто благодійний концерт. Розповіді, емоції та музика були своєрідним мостом між слухачами та солдатами, між людьми, які стояли на Майдані, а також між подіями, які продовжують залишати кривавий слід в історії. «Пісні — це зустрічі, це люди, це переживання», — говорив Зиновій Медюх. Бійці виконували як і загальновідомі твори, так і авторські. На слова однієї пісні, знайденої на Інститутській, Зиновій написав музику.

«Емоцій від зустрічі багато. Приємно усвідомлювати, що ці люди стали частиною історії України і підтримують бойовий дух побратимів своєю творчістю, яка народилась поміж барикад. Та мене не покидає гнітюче відчуття того, що багато тих, хто був на Майдані і став частиною цих пісень, на жаль, вже не з нами. Боротьба за волю триває, забираючи цвіт української нації... Хочеться вірити, що приклад цих бійців плекатиме в наших душах і серцях почуття обов’язку перед Україною»,
ділиться враженнями Голова студентської ради гуманітарного факультету Олександр Чорний.

Зиновій також наголосив на важливості навчання кожного зі студентів, адже насправді ніхто з українців не продався б у лави терористів та сепаратистів, якби був освіченою та свідомою людиною.

Чоловіки, які раніше боролися зі зброєю у руках, тепер завойовують серця людей, допомагають краще усвідомити сьогоднішню ситуацію в Україні та збирають кошти для потреб першого батальйону.