Вистава «Дикун» від Рівненського драмтеатру

04 листопада 2014

Виставу «Дикун» показав Рівненський обласний музично-драматичний театр у студентському клубі Острозької академії четвертого листопада. Подивитися романтичну комедію прийшло чимало охочих, тож у Культурно-мистецькому центрі майже не було вільних місць.

Постановка створена за мотивами драми Алехандро Касона «Дикун». Це лірична іспанська комедія про кохання, дружбу, інтриги та обман, про те, що врятувати людину здатні лише почуття. За сюжетом, молода вчителька на запрошення двох літніх пані приїжджає навчати їхнього племінника грамоті. Проте «дитині», яку вона очікувала побачити, насправді вже 24 роки, і хлопець явно не прагне змінювати свої звички і вчитися чомусь новому.

«Зазвичай ставлюся до комедій досить скептично. Проте „Дикун“ цього вечора справді вразив! У залі сиділи пенсіонери, викладачі, студенти... навіть маленькі діти! Але всі розчулено видихнули, коли головні герої нарешті були разом. Це мистецтво. Актори впоралися чудово. Це любов. Вона об’єднує!»,

ділиться своїми враженнями від вистави студентка Катерина Комолова.

Вистава «Дикун» в репертуарі Рівненського обласного музично-драматичного театру — одна з нових: її прем’єра відбулася у червні цього року.