В Острозькій академії ініціювали збір коштів на підтримку сімей військовослужбовців Збройних Сил України в Криму

04 березня 2014

В Острозькій академії жінки (викладачі та студентки) виступили з ініціативою переказати усі кошти, що були призначені на вітання і подарунки до свята 8 Березня, для сімей військовослужбовців Збройних Сил України в Криму. Таким чином ми хочемо продемонструвати нашу підтримку мужності, сміливості українських військових, їх вірності народу України.

Закликаємо й інші заклади освіти, організації підтримати цю ініціативу.