В Острозькій академії вже п'яту добу поспіль триває поетичний марафон

03 березня 2014

У Національному університеті «Острозька академія» вже п’ятий день поспіль безперервно читають вірші Тараса Шевченка у рамках марафону, присвяченого Небесній Сотні, а також 200-річчю з Дня народження Кобзаря.

Сьогодні читання поезій продовжують представники гуманітарного факультету. Завтра естафету переймає Інститут права ім. І. Малиновського.

Станом на 17.50 третього березня хронометр зафіксував 103 години 52 хвилини читання віршів. За цей час в акції взяли участь близько 250 студентів.

Від початку акції прочитали близько 2250 творів великого Кобзаря.

Свідками дійства стали вчителі Ганна Головко, Наталія Холодюк, Наталія Барановська, Олександр Антонюк — менеджер відділення банку «Надра», Ольга Данилюк — редактор «Рівненської газети».

Пряму трансляцію марафону можна переглянути на офіційному сайті університету.