Студентам Острозької академії прочитали лекцію про подружнє життя

02 грудня 2014

Кандидат філософських наук, експерт із питань сімейної політики та сімейних відносин Адріан Буковинський завітав до Національного університету «Острозька академія» 1 грудня. Він прочитав студентам лекцію про шлюб та основи щасливого сімейного життя.

«Людина є повноцінною, успішною за умови виконання в її житті чотирьох основних складових. Перша — навчитися будувати стосунки, створити повноцінну, здорову, щасливу сім’ю. Друга — зуміти стати повноцінним татом, повноцінною мамою у стосунках зі своїми дітей. Третя — поставити в основу свого життя Бога. Четверта — навчитися робити добрі вчинки»,

розповідав Адріан Йосипович.

Студенти дізналися про те, як збудувати міцні взаємовідносини та бути щасливими у шлюбі, як відрізнити кохання від закоханості, що є основою щасливого сімейного життя та багато іншого.

«Адріан Буковинський — професіонал у своїй справі, він дуже впевнено тримався перед аудиторією. Було помітно, що ця людина не вперше і не вдруге виступає перед великою кількістю студентів. Спочатку мені здалося, що ця лекція не для студентів, а швидше для сімейних пар чи молодих людей, які збираються одружитись. Однак ця розповідь змінила мої погляди на деякі речі. Я зрозуміла, що одруження — це не просто біла сукня і гарна фотосесія наречених, це дещо більше, дещо глибше, ніж здається на перший погляд. До цього треба довго йти»,

поділилася враженнями студентка третього курсу Тетяна Мазярчук.

Адріан Буковинський сьогодні є керівником програми «Щаслива сім’я» Головного управління в справах сім’ї, молоді та спорту КМДА. В Острозьку академію він прибув за запрошенням декана гуманітарного факультету Василя Жуковського.

Надалі планується провести повний курс лекцій, спрямованих на підготовку студентів до майбутнього подружнього життя.