Молебень за випускників загальноосвітніх закладів Острога

02 червня 2014

У студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького 30 травня відбувся молебень за здоров’я випускників загальноосвітніх закладів міста Острога.

Саме у цей день в усіх школах відзначалося свято «Останнього дзвоника». Відтак, випускники Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 та Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» вирішили взяти участь у спільній подячній молитві.

«Навчання у школі — це не просто процес здобуття знань, а й підготовка до життя. У школі ви вчилися спілкуватися, вести діалог. Яким буде ваше майбутнє? Відповідь на це запитання залежить тільки від вас. Зараз ви повинні зробити важливий вибір у своєму житті. Вам не треба довго думати і далеко ходити. Адже замість того, щоб торувати шлях в невідомі міста, ви можете здобути чудову освіту в рідному Острозі. Тому Острозька академія чекатиме вас. Будьте вдячними за цей пройдений етап своїм батькам, вчителям, Богу»,

зауважив під час проповіді настоятель храму, отець Василь Жуковський

Теги: молебень