Магістрантка психології – переможець всеукраїнського конкурсу наукових робіт

01.04.2014

Катерина Рябушенко, магістрантка спеціальності «Психологія» факультету політико-інформаційного менеджменту, здобула друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у сфері педагогічної та вікової психології.

Захід відбувався 20-21 березня у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди. Наукова робота Катерини була присвячена психокорекції страху перед хворобою у студентів засобами психодрами. Серед інших учасників були представники з Кривого Рогу, Запоріжжя, Луганська, Києва, Ялти, Донецька, Тернополя та інші.

За ґрунтовну підготовку до участі у конкурсі студентка завдячує кандидату психологічних наук, доценту Галині Гандзілевській та заступнику декана з наукової роботи, кандидату психологічних наук, доценту Оксані Матласевич.

Теги: Жуковський, Пасічник, гуманітарний факультет