Звернення Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія» до студентів

26 листопада 2013

22 листопада спудеї Острозької академії більшістю голосів підтримали євроінтеграційний курс України та підписання Угоди з Європейським Союзом. Ми поділяємо стурбованість наших студентів долею своєї Батьківщини, її майбутнім, яке ми пов’язуємо передусім з європейським вибором. Однак, очевидним стає факт намагання політичних сил маніпулювати нами та нашими переконаннями.

Тому закликаємо студентів Острозької академії, відстоюючи свою думку, не порушувати громадського порядку, норми законодавства щодо освіти, не піддаватися на провокації. Такі кроки жодним чином не відповідають європейським стандартам, за якими ми прагнемо жити в Україні.

Європейське майбутнє України починається не з політиків, його ніхто не може санкціонувати або заборонити — Європа починається з кожного із нас!