Тренінг на соціальну тему провели для студентів Острозької академії

26 вересня 2013

Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» спільно з Міжнародною організацією з міграції 25 вересня провели тренінг-семінар «Роль ЗМІ у висвітленні проблеми торгівлі людьми» для студентів Острозької академії спеціальності «журналістика».

На семінарі розглядали причини, масштаби, наслідки торгівлі людьми й обговорювали способи опису такої складної теми. Конкретні приклади, навчальні фільми й активна співпраця студентів і громадських активістів допомогли ґрунтовніше зануритися в проблему. Тренери пояснювали, як професійно брати інтерв’ю та коректно описувати такого роду ситуації.

«Я дізналася кілька нових законів, які захищають права людини, про те, як потрібно поводити себе закордоном, що робити перед поїздкою в іншу країну. Я переконалася в тому, що потрібно бути обережною в будь-якій сфері людської діяльності», — зазначила студентка четвертого курсу спеціальності «журналістика» Катерина Газізянова.

Також студенти переглянули фільм про торгівлю людьми й отримали низку роздаткових матеріалів, які детально ознайомлюють із самою проблемою.

«Головна мета семінару — підвищити обізнаність журналістів щодо проблеми торгівлі людьми та специфіки її висвітлення у ЗМІ», — розповідає Лариса Гунько, голова правління ЦПГІ «Чайка».

Експерти повідомляють, що в Україні ця проблема є досить поширеною, причиною називають недостатню обізнаність громадян.

Тренінг на соціальну тему провели для студентів Острозької академії Тренінг на соціальну тему провели для студентів Острозької академії