Семінар-презентація англо-українського словника «Поласуємо англійською»

25 жовтня 2013

У рамках святкування Тижня словника на факультеті романо-германських мов 23 і 25 жовтня відбувся семінар-презентація англо-українського словника «Поласуємо англійською» із серії «Інноваційні словники». Презентував словник автор-укладач, філолог, перекладач, словникар Тараз Береза, співробітник лексикографічної лабораторії «Lexilab» факультету романо-германських мов.

«Працюючи над укладанням цього словника, я взяв на себе сміливість і відповідальність запропонувати тутешнім користувачам щось нове не зважаючи на те, що вітчизняний ринок навчальної літератури переважно заповнений фаховими виданнями західних видавництв. На мою думку, основна відмінність і ключова перевага словника полягає передусім у його доступності та практичності», — зауважив Тарас Береза.

Основною перевагою словника є його двомовність, тематичність і навчальний характер. Двомовна природа словника якнайкраще відтворює суть і показує практичне застосування ключових англійських слів і висловів у сучасному розмовному та писемному мовленні. Тематичне розташування матеріалу дасть можливість користувачу зосередити увагу на найголовнішому та найнеобхіднішому матеріалі у підготовці до складання міжнародних тестів на знання англійської мови.

Словник містить найбільш вживані англійські слова і фрази. Загалом у словнику опрацьовано 2131 словникову одиницю. Вибірка словникових статей за 1990-2013 роки свідчить про актуальність словника, адже з метою його укладення широко використовувався ілюстрований матеріал Американського корпусу сучасної англійської мови (Corpus of Contemporary American English).

Семінар-презентація англо-українського словника «Поласуємо англійською»