Вебінар «US Business Education» з Іваном Стецюком

24 жовтня 2013

Студенти економічного факультету Національного університету «Острозька академія» 23 жовтня мали нагоду взяти участь в онлайн-семінарі на тему «Навчання в США» з випускником альма-матер Іваном Стецюком.

Упродовж презентації економіст розповідав про переваги навчання за кордоном і, зокрема, в Америці. До речі, Іван Стецюк — не тільки випускник Національного університету «Острозька академія», а ще й Варшавського університету, Johns Hopkins University та Temple University в США.

Презентація складалася з чотирьох частин: «Overview of US Business School», «Overview of Fending», «Application Process» і «Overview of PhD Careers», завдяки яким лектор відповів на всі запитання слухачів.

«Перша й головна перевага Острозької академії — це некорумпованість. Друга , не менш важлива, — рейтингова система оцінювання, наступне — це обмінні програми, які дають шанс ознайомитися з культурою інших континентів. Я мав можливість завдяки обмінним програмам побувати в Канаді та Польщі, після яких певний час викладав в Острозькій академії інформатику. Також не варто забувати й про те, що Національний університет «Острозька академія» має високий рейтинг не тільки серед ВНЗ України, а й світу. Все вище назване було неабияким поштовхом до кар`єрного росту», — поділився власним досвідом Іван Стецюк.