В Острозьку академію завітав Коломийський театр з виставою «Як наші діди парубкували»

24 вересня 2013

У культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» 23 вересня відбулася прем’єра вистави за п’єсою В. Канівця «Як наші діди парубкували».

Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича приїхав в Острозьку академію вже далеко не вперше. Цього разу актори вирішили зіграти веселу та дотепну комедію, яка користується неабиякою популярністю у глядачів. Варто зазначити, що виставу «Як наші діди парубкували» показували у театрі 233 рази, а у 2012 році вона стала лауреатом 42 Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» (м.Кіровоград).

Сюжет вистави дуже простий: Тиміш любить Оленку і мріє одружитися з дівчиною. А батьки Оленки — проти. І що тепер робити веселому та винахідливому парубку? Змиритися, чи поборотися за своє щастя? Бідні Оленчині батьки: спочатку вони навіть уявити не можуть, які неймовірні пригоди їх чекають.

У цій, здавалося б, типовій ситуації глядачі можуть щонайкраще роздивитися характер українського народу, побачити звичаї наших предків, красу їхнього побуту, особливості народної творчості.

Актори Коломийського академічного обласного українського драматичного театр ім. І. Озаркевича пообіцяли студентам: наступного року приїдуть в Острозьку академію з новими виставами.