Козацькі забави від факультету політико-інформаційного менеджменту

23.10.2013

У Національному університеті «Острозька академія» з ініціативи факультету політико-інформаційного менеджменту 23 жовтня відбулися спортивно-розважальні змагання «Козацькі забави». Захід приурочений до християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці.

У ньому взяли участь команди «Козацькі перці», «Острозька Січ», «Курінь Смідта», які представляли спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Політологія» факультету політико-інформаційного менеджменту, а також економічний факультет відповідно. Крім того, у змаганні також взяла участь команда викладачів «Академічні джмелі».

«Козацькі забави» проходили у декілька конкурсних турів. Козаки стрибали у мішках, співали козацьких пісень, відповідали на питання вікторини, перетягували канат, пили на швидкість квас і, звичайно, їли вареники. Перемогу здобула команда економістів «Курінь Смідта». Друге, третє та четверте місця вибороли команди «Острозька Січ», «Козацькі перці» та «Академічні джмелі» відповідно. Усі команди були нагороджені грамотами і сувенірами.

Декан факультету політико-інформаційного менеджменту Андрій Рибак привітав переможців і побажав хлопцям наснаги, щоб підтримувати справжній козацький дух.

Теги: Острозька академія, факультет політико-інформаційного менеджменту, студентське самоврядування, змагання