Віват дипломатам Острозької академії!

19 грудня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» 19 грудня відбулася Конвокація  магістрів міжнародних відносин. Це вже другий випуск дипломатів Острозької академії, якими цьогоріч стало 14 молодих людей.

Із отриманням дипломів магістра випускників привітали ректор, професор Ігор Пасічник, перший проректор, професор Петро Кралюк та декан факультету міжнародних відносин Алла Атаманенко.

«Я впевнений, що ви станете достойними дипломатами і на високому рівні представлятимете нашу державу за кордоном. Ми вас виховували на принципах християнської моралі і національної ідеї. Ви як випускники Острозької академії маєте нести ці найцінніші категорії української державності упродовж всього життя», — зауважив під час вітального слова Ігор Пасічник.

Конвоканти урочисто пообіцяли відстоювати та розвивати освітні традиції Острозької академії, служити своєму народу й істині, берегти і множити чесноти братства випускників університету.

У знак щирої вдячності випускники подарували своїй Альма-матер картину художника Юрія Кафарського «Корецькі обшири», яка прикрашатиме університет.

Із прощальними словами до вчорашніх студентів звернулися інсценізовані образи відомих історичних персонажів: князь Василь-Костянтин Острозький — засновник академії та княжна Гальшка Острозька — фундаторка цього культурно-освітнього осередку.

Віват дипломатам Острозької академії! Віват дипломатам Острозької академії! Віват дипломатам Острозької академії! Віват дипломатам Острозької академії! Віват дипломатам Острозької академії! Віват дипломатам Острозької академії!