Доцент Ольга Кривицька видала посібник із грифом МОН України

17 вересня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» побачив світ навчальний посібник «Економіка підприємства» з грифом Міністерства освіти і науки України. Презентація книги відбулася 17 вересня у Науковій бібліотеці університету. За словами автора праці кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів, обліку й аудиту Ольги Кривицької, навчальний посібник зорієнтований на надання можливості студентам самостійно вивчити основні засади теорії та практики функціонування підприємств в ринкових умовах господарювання. Він є суттєвим і необхідним доповненням до наукових і публіцистичних видань із питань організації ефективної діяльності підприємства в умовах ринкової економіки, зокрема, враховуючи основні положення та принципи Господарського та Податкового кодексів України. Книга буде корисною для студентів економічних спеціальностей, практикуючих економістів і широкого кола читачів.

Над посібником «Економіка підприємства» Ольга Кривицька працювала упродовж двох років. Автор зауважила, що основною перевагою її наукової праці є наявність термінологічного словника, прикладів розв’язання задач і завдань для самостійної роботи після кожного розділу. А це дасть змогу студентам оперативно опрацьовувати певну тему, не витрачаючи багато часу і зусиль на пошуки матеріалу. Загалом, посібник складається із 12-ти розділів.

Ольга Кривицька висловила вдячність кафедрі фінансів, обліку й аудиту, економічному факультету, рецензентам, а також редакційно-видавничому відділу Острозької академії за співпрацю і допомогу у виданні цього навчального посібника.

Доцент Ольга Кривицька видала посібник із грифом МОН України Доцент Ольга Кривицька видала посібник із грифом МОН України