Економічний і гуманітарний факультети — переможці «Візитівки-2013»

15 листопада 2013

У Національному університеті «Острозька академія» 14 листопада відбувся щорічний конкурс першокурсників «Візитівка». Символічно напередодні Міжнародного дня студента першокурсники пройшли своєрідну посвяту, щоб стати справжніми членами великого університетського братства. Представники усіх академічних факультетів змагалися за першість, демонструючи свої таланти.

Виступи учасників оцінювало журі: заступники деканів із навчально-виховної роботи та директор Культурно-мистецького центру Дар’я Швая. Усі команди отримали дипломи за блискуче представлення своїх факультетів на конкурсі, і виступи кожної із них були відзначені в окремих номінаціях.

Першокурсники підготували оригінальні художні номери, відеопрезентації, гумористичні виступи. Цей захід став справжнім фестивалем талантів: на сцену вийшли виконавці, які вже встигли завоювати симпатії студентів, і ті, чиї обдарування стали справжнім відкриттям вечора.

«Прискіпливо оцінювати команди нам було дуже складно, адже усі факультети справді виступали на високому рівні. Приємно зауважити, що усі цьогорічні номери, які були у традиційному КВН-івському стилі, об’єднував хороший інтелігентний гумор. У кожної команди була своя родзинка, і помітно, що першокурсники уже повністю влилися у студентське життя своїх факультетів. Відчувалося, наскільки відповідально та ретельно вони готувалися до конкурсу і наскільки згуртувало їх це дійство, а це, як на мене, можна вважати головним досягненням заходу». — зазначила директор Культурно-мистецького центру Дар’я Швая.