Макс Кідрук презентував нову книгу студентам Острозької академії

15 жовтня 2013

Презентація нового твору Максима Кідрука відбулася в Острозькій академії 14 жовтня. Це була вже третя зустріч автора із острозькими студентами. Цього разу Макс Кідрук презентував книгу «Твердиня». На його думку, у ній поєднуються жанри технотрилеру, психотрилеру та пригодницького роману.

Письменник поділився зі студентами ідеєю твору, яка зародилася в його уяві ще у 2009 році. Він не розповів деталей, лише заінтригував усіх історією про п’ятьох студентів різної національності, яких об’єднав Королівський технологічний університет Стокгольма. А згодом і спільна ідея — віднайти загублене місто інків Паїтіті, яке за легендами приховує величезні скарби. Не забув Максим і про романтичну лінію, яка у «Твердині» чітко прослідковується і яка, за словами автора, ускладнює життя його героям. Що трапиться з цією п’ятіркою відчайдухів у хащах Мадре-де-Діос, усі охочі можуть дізнатися уже безпосередньо зі сторінок трилера «Твердиня» під супровід рекомендованої музики, яку автор помістив на останній сторінці книги.

Макс Кідрук також зауважив, що створюючи цей трилер, він не мав на меті розповісти про друзів, які поїхали невідомо куди — шукати невідомо що, а хотів довести існування цивілізації давнішої і сильнішої від інків. Письменник із задоволенням відповів на всі запитання студентів і повідомив деякі деталі із його наступної книги, яку автор планує написати у жанрі технотрилеру.