15 жовтня 2013

До Національного університету «Острозька академія» 15 жовтня завітав відомий телеведучий Віталій Гайдукевич. У рамках зустрічі зі студентами гість провів семінар на тему: «Чому в Україні не може бути інших ЗМІ і як можна зламати ситуацію». Спілкувалися про наявність незначної кількості справжнього українського продукту на телебаченні і як наслідок — моральне і духовне зубожіння нації, про те, які засоби для протидії використовувати в інформаційній війні. Також Віталій Гайдукевич чимало часу присвятив темі внутрішніх процесів, які відбуваються у мас-медіа.

«Сучасний український глядач розучився мислити. Він звик сприймати інформацію такою, якою її подають, — зазначив телеведучий. — Тому завдання журналістів навчити суспільство аналізувати все, що відбувається довкола, ставити більше запитань. Не варто звинувачувати лише журналістів у поганій якості того контенту, який ми зараз бачимо на телеекранах, адже попит і пропозиція — речі взаємопов’язані. Часто на екранах телевізорів з’являється саме те, що десь на підсвідомому рівні хочемо бачити ми».

Приємною несподіванкою для студентів спеціальності «Журналістика» став майстер-клас Віталія Гайдукевича, на якому він розповів секрети «телевізійної кухні».

Студенти сподіваються, що в майбутньому телемовник не просто систематично проводитиме такі майстер-класи, а й прочитає лекційний курс із журналістської майстерності.

Студенти Острозької академії зустрілися із відомим телеведучим Віталієм Гайдукевичем Студенти Острозької академії зустрілися із відомим телеведучим Віталієм Гайдукевичем