Брати Капранови в Острозькій академії

12 листопада 2013

Письменники брати Капранови та співак Юрко Журавель вкотре завітали до Острозької академії. 11 листопада вони представили свою нову книгу «Мальована історія незалежності України». Жартома зізнаються — написали її, оскільки не знали, що відповісти на запитання дитини «Як запам’ятати історію України?». «Ми ще не дійшли до того рівня, щоб писати історію України від себе, тому користувались науковими працями компетентних у цьому людей», — розповідають письменники. Цими людьми стали Петро Кралюк, Володимир В’ятрович, Сергій Грабовський, Олександр Палій тощо.

На зустрічі присутні мали можливість попередньо ознайомитися з книгою, у якій справді багато ілюстративного матеріалу, а власне огляд історії подано лаконічно і чітко у всього 80-ти сторінках. Структура кожного розвороту побудована так, що обов’язково є портрет визначної особи певного періоду в історії України. Більшість із наданих у «Мальованій історії...» портретів зроблені Юрком Журавлем, солістом гурту «Ot Vinta!», а тепер ще й, за сумісництвом, художника, який також з братами Капрановими завітав до академії.

Гості представили нову книгу та нагадали про уже реалізовані проекти. Своєрідною родзинкою їх візитів, яка завжди налаштовує аудиторію на позитивний настрій та бажання зустрітись ще раз, стало виконання авторських музичних композицій.

Брати Капранови в Острозькій академії Брати Капранови в Острозькій академії Брати Капранови в Острозькій академії