Студент-історик — переможець конкурсу студентських наукових робіт

12 листопада 2013

Андрій Сухих, студент спеціальності «Історія» факультету міжнародних відносин Острозької академії отримав перемогу у Конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольний рух 1920-50 рр.». Захід відбувся 26 жовтня у Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

В інтелектуальному поєдинку взяли участь студенти вишів майже з усіх куточків України. Конкурс передбачав підготовку наукової статті і її представлення переможцями, яких визначило компетентне журі.

За результатами оцінок Андрій посів друге призове місце за наукову роботу «Участь ОУН(м) і ОУН(б) в організації місцевих органів влади на Новоград-Волинщині у липні-серпні 1941 року».

За ґрунтовну підготовку до участі в конкурсі студент завдячує доктору історичних наук, професору, завідувачеві кафедри історії ім. М.П. Ковальського НаУОА Володимиру Трофимовичу.