Тиждень Інституту права імені Іоникія Малиновського

12.10.2013

У Національному університеті «Острозька академія» з 7 до 11 жовтня тривали святкування, присвячені Дню юриста і Тижню Інституту права імені Іоникія Малиновського. Традиційно урочистості розпочалися з офіційного відкриття у понеділок, на якому директор Інституту права Василь Попелюшко привітав студентів і викладачів із професійним святом, а також нагородив майбутніх юристів грамотами за успішність, наукову, спортивну та культурно-мистецьку діяльність.

У рамках святкування відбувся брейн-ринг з конституційного права між командами викладачів і студентів. Останні поступилися своїм наставникам лише на один бал. Крім того, в університеті відкрилася фотовиставка «Життя Інституту права ім. І. Малиновського». У вівторок відбулася акція «Конституція України для усіх», а в середу старший викладач кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін Сергій Гонгало провів майстер-клас із проявлення чорно-білих фотознімків.

Четвер запам’ятався флеш-мобом від ELSA-Ostrog і святковим концертом, присвяченим Дню юриста. За традицією, кожен курс Інституту готував окремий виступ, який відображав навчальний і культурно-виховний процес правників.

Упродовж тижня студенти мали нагоду відчути себе в ролі викладачів. У рамках студентського самоврядування найуспішніші представники академічних груп проводили заняття для своїх колег.

Теги: Інститут права ім. І. Малиновського, флешмоб, заходи