Щиро вітаємо вас із початком нового навчального року

30 серпня 2013

Вельмишановні викладачі та співробітники, дорогі студенти!

Щиро вітаємо вас із початком нового навчального року!

Острозька академія за своїми традиціями, що збереглися із XVI століття, залишається центром національної освіти, культури і духовності українського народу. Поряд із величним багатовіковим досвідом, молода Острозька академія крок за кроком творить свою новітню історію. За 19 років ми отримали не тільки загальнонаціональне, а й міжнародне визнання і зарекомендували себе навчальним закладом, що не лише здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, а й виховує національносвідомих громадян та провідників української нації. Підтвердженням цьому є те, що цьогоріч Національний університет «Острозька академія» увійшов у п’ятірку найкращих класичних університетів України відповідно до рейтингу Міністерства освіти і науки.

Нехай новий навчальний рік ознаменується нашими новими перемогами та здобутками! Будьте впевненими у собі, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, адже студенти та викладачі університету № 1 в Україні гідні носити звання кращих із кращих!

Зичимо вам щастя, добра, невичерпної енергії, успіхів у ваших починаннях та Божого благословення!