До відома абітурієнтів ОКР спеціаліста та магістра!

18 липня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» продовжено прийом документів на навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб

У Вас є можливість стати студентом Національного університету «Острозька академія», який увійшов у п’ятірку найкращих університетів України, та навчатися за такими спеціальностями:

ОКР магістра:

• історія (денна, заочна форми навчання);
  • психологія (денна, заочна форми навчання);
  • політологія (заочна форма навчання).

ОКР спеціаліста:

• документознавство та інформаційна діяльність (денна, заочна форми навчання);
  • мова та література (англійська) (денна, заочна форми навчання);
  • економічна кібернетика (денна форма навчання);
  • фінанси та кредит (денна, заочна форми навчання);
  • правознавство (денна форма навчання).