В Острозькій академії визначили переможців літературного конкурсу «Витоки»

07 листопада 2013

Традиційно напередодні Дня української писемності та мови в Національному університеті «Острозька академія» підбивають підсумки літературного конкурсу «Витоки», меценатом якого є професор Орест Цап.

Цього року перемогу у номінації «Поезія» здобули студентки Острозької академії спеціальностей «Літературна творчість» та «Українська мова і література» Надія Віконська та Світлана Марчук. Найкращими у номінації «Проза» журі визнало твори Ірини Думіч і Оксани Солонської, а перше місце у номінації «Літературна критика» отримала випускниця Острозької академії Наталія Коваль.

Заохочувальні призи за поетичні твори отримали Ольга Хохонь, Тетяна Ковальчук, за прозові — Даяна Войтко, Юлія Лісовська, Ольга Дерейко, Іванна Слободзяна, Віоліна Ситнік, Олександр Подвишенний, Катерина Газізянова. Аркадій Ткачук отримав заохочувальну премію у номінації «Фентезі».

Нагородження переможців відбудеться 11 листопада о 12.00 у залі засідань Вченої ради Острозької академії. Найкращі твори учасників літературного конкурсу «Витоки» будуть розміщені на офіційному сайті університету.