Острозька академія — у п’ятірці найкращих університетів України

09.07.2013

Національний університет «Острозька академія» посів п’яту сходинку серед класичних університетів відповідно до рейтингу вищих навчальних закладів, складеного Міністерством освіти і науки України.

Острозька академія стала лідером серед університетів західноукраїнського регіону, випередивши Львівський університет імені Івана Франка.

Ранжування вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації здійснювалося за результатами їх діяльності та потенціалом 2011/2012 навчального та 2012 календарного років.

При складанні рейтингу Міністерством освіти бралися до уваги такі індикатори: «Міжнародна активність», «Якість контингенту студентів», «Якість науково-педагогічного потенціалу», «Якість наукової та науково-технічної діяльності», «Ресурсне забезпечення».

«Таке досягнення — це результати невтомної праці наших викладачів, перемоги студентів на численних конкурсах наукових робіт різного рівня, успішне працевлаштування наших випускників. За невеликий період свого відродження Острозька академія стала відомою на увесь світ, увійшовши до Європейської асоціації університетів. У нас функціонує низка наукових лабораторій, де студенти та викладачі мають можливість здійснювати якісні дослідження. Тому приємно, що Міністерство освіти і науки України оцінило нашу роботу на високому рівні», — зазначив ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник.

Теги: рейтинг, Острозька академія, університет