Представники Острозької академії стажуватимуться у провідних вишах Великобританії

02 липня 2013

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 863 від 27.06.2013 троє представників економічного факультету Національного університету «Острозька академія» відібрані на програму навчання студентів та аспірантів і стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах і наукових установах за кордоном.

Завідувач кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій, кандидат економічних наук Олександр Новоселецький проходитиме стажування в Единбурзькому університеті (Шотландія). Студентка спеціальності «Економічна кібернетика» Ольга Родзен навчатиметься на магістерській програмі у Шеффілдському університеті (Велика Британія), Сергій Роман, бакалавр економічного факультету, — у Бірмінгемському університеті (Велика Британія). Стажування розпочинається першого жовтня і триватиме один рік.

До слова, Міністерство освіти і науки України щороку оголошує відбір учасників для навчання і стажування у провідних вишах світу з метою підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників, проведення авторських досліджень з використанням сучасного обладнання і технологій, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду здійснення науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну, розширення наукових контактів із зарубіжними науковцями програми, а також фінансує подальше навчання і стажування студентів і аспірантів. Навчання і стажування відбувається за кошти Міністерства освіти і науки.