Про політичний режим України говорили науковці в Острозькій академії

20 червня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» 19 червня відбувся круглий стіл «Держава і політичний режим за два роки до президентських виборів» з ініціативи Центру політичних досліджень НаУОА.

Метою цього заходу був пошук відповідей на питання — в чиїх руках перебуває українська держава та що відбувається з політичним режимом?

Під час круглого столу виступили кандидат політичних наук, доцент кафедри політології Національного університету «Острозька академія» Юрій Мацієвський із доповіддю «Авторитаризація чи гібридизація: що відбувається з режимом в Україні?» та доктор політичних наук, професор кафедри політології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Олександр Фісун із доповіддю «Про гібридність політичного режиму в Україні: спроба альтернативної інтерпретації».

До наукової дискусії також долучилися доктор політичних наук, провідний науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса Сергій Римаренко, доктор політичних наук, доцент кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Олександр Дем’янчук, кандидат філософських наук, керівник магістерської програми «Політологія» Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Сергій Кисельов, кандидат філософських наук, доцент Київського інституту перекладачів Наталія Амельченко, кандидат наук з державного управління, старший викладач кафедри політології Національного університету «Острозька академія» Віталій Лебедюк та студенти-політологи.

Крім цього, учасники круглого столу за допомогою Skype-зв’язку мали можливість поспілкуватися з провідним експертом Центру «Case Україна», старшим консультантом Київської школи економіки Володимиром Дубровським.

Про політичний режим  України говорили науковці в Острозькій академії Про політичний режим  України говорили науковці в Острозькій академії