Інтелектуальне спілкування із Збігнєвом Бжезінським

17 червня 2013

Доцент кафедри міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» Ігор Плевако зустрівся з видатним американським геополітиком, професором Збігнєвом Бжезінським.

У Президентському Палаці Польської Республіки у Варшаві шостого червня відбулася зустріч із всесвітньо відомим геополітиком, професором-міжнародником, колишнім радником Президента США Д. Картера з питань безпеки Згібнєвим Бжезінським. Зустріч організована за посередництвом Польсько-Американського фонду свободи і академічної програми імені Лаєна Кіркланда, стипендіатом яких є Ігор Плевако.

У ході майже півторигодинної бесіди щодо геополітики сьогодення, професор Згібнєв Бжезінський порушив найголовніші проблеми відносин США і Китаю, а також важливість ролі і місця Європейського Союзу у сучасному міжнародному політичному житті. Крім того, геополітик пояснив поведінку гегемонів, а також, що важливо, зробив припущення про подальший розвиток взаємин між головними акторами міжнародних відносин.

Ігор Плевако переконаний, що бачення професора Бжезінського повністю відповідає реаліям часу і дає відповіді на низку важливих питань міжнародних відносин сучасності, тому вважає за необхідне поділитися своїм досвідом із нашими студентами-міжнародниками.