В Острозькій академії пройшов II Регіональний фестиваль соціальних проектів

14.06.2013

У Національному університеті «Острозька академія» 13 червня відбувся II Регіональний фестиваль соціальних проектів, на якому студенти університету, зокрема третьокурсники спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», представили 9 проектів у рамках курсу «Проектний менеджмент». Захід спрямований на забезпечення інформування громадськості про гострі соціальні та соціально-економічні проблеми, а також втілення креативних ідей в реальність та нагородження авторів таких проектів.

Студенти підготували соціальні проекти на теми: «То не козак, що не думає отаманом бути», «Книга — найцінніший скарб», «Вибір за тобою», «Говори красиво, доки молодий», «Чисті вулиці», «Оснащення спортивного майданчика «Титанік», «День мрій», а також «Купальська традиція — частина української душі» і «Проведення ІІ Регіонального фестивалю соціальних проектів».

Відкривала фестиваль і вітала його учасників проректор з навчально-виховної роботи професор Руслана Каламаж. Члени журі на чолі зі старшим викладачем, кандидатом філологічних наук, заступником декана факультету політико-інформаційного менеджменту з навчально-виховної роботи Юлією Масловою визначили переможців фестивалю. Це проект «Оснащення спортивного майданчика «Титанік», керівник — Юлія Федорчук. Друге і третє місце відповідно зайняли соціальні проекти «Чисті вулиці», керівник — Тетяна Павлюк та «Говори красиво, доки молодий», керівник — Олена Паліюк.

Серед критеріїв оцінювання проектів — здійсненність (реальність бюджету), актуальність (спрямованість на вирішення проблеми), креативність, якість представлення, повне розкриття проблеми та оригінальність методів реалізації проекту.

Партнером ІІ Регіонального фестивалю соціальних проектів виступив Благодійний фонд Богдана Гаврилишина в рамках здійснення проекту "Громадянське суспільство розпочинається вже сьогодні".

Переможці фестивалю 18 червня поїдуть на обласний конкурс соціальних проектів, який відбудеться у місті Рівному.

Теги: фестиваль, факультет політико-інформаційного менеджменту, студентське самоврядування, проект, Каламаж, Рибак