Шекспірівський вечір в Острозькій академії

11 червня 2013

Заходи, присвячені творчості Вільяма Шекспіра, вже стали доброю традицією на факультеті романо-германських мов Острозької академії. Цей рік не став винятком. Усі охочі мали нагоду поринути в атмосферу шекспірівських п’єс, насолодитися акторською майстерністю студентів . Вечір був сповнений несподіваних інтерпретацій, починаючи від зворушливих монологів до гумористичних постановок. Внесли різноманітність у свято пісні, які передавали зміст шекспірівських п’єс.

Декан факультету Світлана Новоселецька у рамках цього заходу презентувала збірку під назвою «У скрині довгого чоловіка», яка вийшла у світ з ініціативи студентів і викладачів факультету романо-германських мов. Особливу вдячність декан висловила студенткам 3-го курсу Юлії Зозулі й Ірині Недашківській, які займалися виданням збірника. Туди ввійшли вірші та памфлети студентів, які не мають змоги самостійно опублікувати свої твори. Світлана Новоселецька сподівається, що відтепер такий збірник виходитиме щороку.

Шекспірівський вечір в Острозькій академії Шекспірівський вечір в Острозькій академії