В Острозькій академії презентували Пласт

10 червня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація Острозького осередку Національної скаутської організації України «Пласт».

Цього дня студенти та викладачі університету, які водночас є пластунами, прийшли на навчання у пластових одностроях і розповіли усім охочим про свою громадську організацію. Також про цікаві сторінки із життя Пласту студенти мали можливість дізнатися з інформації на банерах, які демонструвалися в академічному парку впродовж дня. У рамках зустрічі з острозькими пластунами відбулася презентація та обговорення відеороликів про пластове життя.

Наприкінці зустрічі лунали пластові пісні на «співанці», а ввечері слухачам студентського радіо «ОстРадіо» викладачі-пластуни Острозької академії Роман та Юлія Шулики розповіли про сучасність та перспективи Пласту і відповіли на питання.