Кубок ректора з футболу виборов гуманітарний факультет

05 червня 2013

В Острозькій академії четвертого червня завершився розіграш Кубка ректора з футболу. У змаганнях взяли участь представники чотирьох факультетів — гуманітарного, економічного, міжнародних відносин, політико-інформаційного менеджменту — та інституту права ім. І. Малиновського. Визначення переможця відбувалося за традиційною «коловою системою», де кожна команда повинна зіграти з усіма суперниками.

Цьогорічні змагання передусім запам’ятаються запеклою боротьбою та неочікуваними результатами. Усе вирішувалося в останньому матчі турніру, де гуманітаріям вистачало і нічиєї для виграшу кубка. Такого результату вони й досягли, розписавши мирову з командою факультету міжнародних відносин. Ця нічия дозволила команді гуманітарного факультету не лише зрівнятися за очками із суперниками факультет політико-інформаційного менеджменту, а й обійти їх за рахунок перемоги в очній зустрічі (рахунок 2:1) і зайняти перше місце.

Капітан гуманітаріїв Тарас Феленюк відзначає, що такої напруженої боротьби, де результат всього турніру вирішувався ледь не на останній хвилині він пригадати не може. Це ще раз засвідчує, що рівень футбольних змагань тільки зростає.

Кубок ректора з футболу виборов гуманітарний факультет