«Reverse» відсвяткував третій День народження

05 червня 2013

У Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» четвертого червня відбулося танцювальне шоу «Burn the floor» від колективу спортивно-бального танцю «Reverse». Захід приурочений до третього Дня народження танцювального колективу. 20 учасників на чолі з керівником — кандидатом в майстри спорту з бальних танців, студентом гуманітарного факультету Василем Гончаруком — представили 16 танцювальних номерів різноманітних жанрів.

«У нашому колективі такі люди, які насправді досягли конструктивних результатів за досить недовгий період. Вони доводять, що в академії навчаються справді талановиті та унікальні студенти», — запевнив Василь Гончарук.

Усі учасники колективу були нагороджені грамотами за активну участь у культурно-громадському житті Національного університету «Острозька академія» та вагомий внесок у розвиток культурно-бального танцю.

«Це дивовижно, що Ви змогли поєднати стільки учасників у цьому колективі. Ті, хто не знав, що таке бальний танець, завдяки Вам дізналися. Я думаю, що і глядачі сьогоднішнього дійства розділили любов до цього виду мистецтва», — зазначила під час вітального слова директор Культурно-мистецького центру Дар’я Швая.

«Reverse» відсвяткував третій День народження «Reverse» відсвяткував третій День народження