В Острозькій академії обговорили проблеми духовно-морального виховання

04 червня 2013

В Острозькій академії 30 травня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Духовно-моральне виховання молодого покоління: вітчизняний та зарубіжний досвід», участь в якій взяли близько 40 учасників, серед яких були іноземні та вітчизняні науковці. «Такі заходи допомагають узагальнити досвід духовно-морального виховання в навчальних закладах України і світу та ознайомити з ним громадськість», — наголосив організатор конференції професор, доктор педагогічних наук, декан гуманітарного факультету Василь Жуковський.

Учасники мали можливість почути доповіді та взяти участь в обговоренні на пленарному засіданні. Науковці зі США, які викладають в Острозькій академії, також виступили на конференції: доктор богослов’я Леонід Якобчук з доповіддю про стан духовно-морального виховання в сучасному американському суспільстві та доктор Даніель Стоділка, яка продемонструвала фільм «Відродження королівства — скарби Галичини».

Після пленарного засідання учасники працювали у трьох секціях: «Теоретичні засади та методологія духовно-морального виховання молодого покоління в Україні», «Міжнародний досвід духовно-морального виховання молодого покоління» та «Психологічні особливості реабілітації осіб з адиктивною поведінкою на основі християнської психології».

В Острозькій академії обговорили проблеми духовно-морального виховання В Острозькій академії обговорили проблеми духовно-морального виховання