Студентка Острозької академії – переможець конкурсу Ліги студентів Асоціації правників України

30 травня 2013

Тетяна Поліщук, студентка Інституту права ім. І. Малиновського НаУОА здобула перемогу у ІІІ стипендіальному конкурсі Ліги студентів Асоціації правників України.

Змагання стартувало першого лютого та тривало до 26 квітня. Конкурс, ініціатором та організатором якого стала ЮФ «Василь Кісіль і партнери», проводився з метою професійного розвитку молоді та заохочення останньої до здійснення правових досліджень.

У змаганні взяли участь студенти, які здобувають юридичну освіту у вітчизняних вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування. Цього року організатори запропонували учасникам самостійно вивчити та висвітлити одну з трьох актуальних правових тем: «Реформування конституційних засад судоустрою та судочинства в Україні», «Реформування адвокатури в Україні: проблеми та досягнення» і «Принцип змагальності за Кримінальним процесуальним кодексом України»

Тетяна Поліщук отримала перше місце у конкурсі за свою наукову працю «Питання остаточності рішень Конституційного Суду України» та стала володаркою премії в розмірі 5000 гривень.

На додаток до грошових заохочень володарі трьох призових місць матимуть можливість пройти стажування в ЮФ «Василь Кісіль і партнери».