Тиждень гуманітарного факультету в Острозькій академії

24.05.2013

Святкування Тижня найбільшого факультету в академії тривало 20-24 травня. Кожній спеціальності присвячувався окремий день, який студенти мали можливість використати для свого представлення.

Урочистості розпочалися у понеділок із привітань журналістів, які дарували повітряні кульки перед першим заняттям студентам і викладачам. Того ж дня студенти провели журналістський флешмоб, читаючи студентську газету університету «Острозька Академія».

У вівторок свою спеціальність презентували релігієзнавці та філософи, які також організували флешмоб під назвою «Філософія танцю», а на академічному стадіоні команди грали у «філософський футбол».

У середу спудеїв розважали представники спеціальності «Літературна творчість». Вони підготували захоплюючий ярмарок віршів, хоч і, як ніхто інший, розуміють, що мистецтво не продається. Творчий настрій продовжила акція «Вірші під гітару», що проходила в академічному парку.

У програмі святкування Тижня гуманітарного факультету кафедра української мови і літератури 22 травня провела лінгвістичну вікторину «Кращої, ніж рідна, мови не буває...», приурочену Дню слов’янської писемності та культури, який українці відзначають 24 травня.

У грі взяли участь команда другокурсниць «Стріла слова» та збірна третього курсу «Хочу чаю». Завдання вікторини були спрямовані не лише на перевірку знань з української мови, а й на кмітливість, винахідливість і загальну ерудицію учасників. У запеклій боротьбі третьокурсниці довели, що вони є кращими знавцями рідної мови.

Після завершення вікторини голова журі, заступник декана гуманітарного факультету Лариса Мініч привітала присутніх із Тижнем гуманітарного факультету та прийдешнім Днем слов’янської писемності і культури, вручила грамоти учасникам конкурсу та подякувала організаторові — старшому лаборантові кафедри української мови і літератури Зоряні Шостюк.

У четвер на всіх чекала фотовиставка у парку від культурологів. Під сонячним промінням кожна світлина заграла по-новому. На великій перерві культурологи «зіграли» в шахи, залучивши до гри й інших студентів, які й стали шаховими фігурами на умовній дошці. На цій акції кожен мав нагоду дізнатися цікаві факти з історії цієї гри і відчути її велич. Крім цього, у Культурно-мистецькому центрі відбувся святковий концерт.

Сьогодні — завершальний день Тижня гуманітарного факультету. Українські філологи організовують благодійну акцію «Подаруй дитині посмішку», а також у старомонастирському корпусі університету діє виставка афоризмів відомих українських філологів.

Тиждень гуманітарного факультету в Острозькій академії Тиждень гуманітарного факультету в Острозькій академії Тиждень гуманітарного факультету в Острозькій академії

Теги: гуманітарний факультет, Жуковський,