Студенти Острозької академії зустрілися з поетом-піснярем Вадимом Крищенком

20 травня 2013

У рамках проведення Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» 16 травня в Острозькій академії відбулася зустріч студентів з відомим поетом-піснярем, метром української пісенної творчості, заслуженим діячем мистецтв, народним артистом України, лауреатом численних премій Вадимом Крищенком.

Саме його перу належать тексти таких відомих пісень, як «Берег любові», «Білі нарциси», «Родина», «Осінні яблука», «Гей ви, козаченьки». Загалом, поет є автором близько 40 збірок і понад 900 пісень, працював з відомими українськими композиторами — Геннадієм Татарченком, Олександром Злотником, Ігорем Покладом, Павлом Дворським. Пісні Вадима Крищенка входять до репертуару Василя Зінкевича, Віталія і Світлани Білоножків, Оксани Білозір, Івана Поповича, Павла Зіброва, Софії Ротару. Виконавцями пісень поета були незабутні Назарій Яремчук і Раїса Кириченко.

Під час зустрічі Вадим Крищенко поділився власними життєвими спогадами, розповів, як віддав перевагу пісенному слову, відчувши поетичне покликання, перед журналістською професією. Праця поета-пісняра, на відміну від творів ліриків, залежить не лише від самого автора, адже пісня — це спільна робота поета, композитора й співака-виконавця. Вадим Крищенко читав як тематичну поезію, так і власну лірику. До Острога поет-пісняр завітав не сам — справжнім подарунком став виступ молодого співака Дмитра Андійця, який виконав пісні на слова Вадима Крищенка — «А ти така», «Чарівниця», «Коні», романс «Твій силует».

Студенти Острозької академії зустрілися з поетом-піснярем Вадимом Крищенком