В Острозькій академії обговорили становлення та розвиток фінансової системи України

20 травня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» 17-18 травня відбулася XI Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансова система України: становлення та розвиток».

Участь у конференції, крім студентів і викладачів Острозької академії, взяли представники Польського державного університету, Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана та Національного університету державної податкової служби України.

Учасників наукового заходу вітали декан економічного факультету, доцент Людмила Козак і проректор з навчально-наукової роботи, професор Петро Кралюк. Головною метою роботи конференції було проаналізувати та вирішити актуальні питання та проблеми фінансової системи України.

Після пленарного засідання науковці працювали в чотирьох секціях: «Реформування бюджетної та податкової системи України», «Фінанси суб’єктів господарювання у фінансовій системі України», «Розвиток фінансово-кредитних відносин», «Актуальні питання економіко-математичного моделювання й інформаційних технологій у фінансах».