Представники Острозької академії взяли участь у Міжнародному семінарі «Проблеми самосвідомості у параметрах соціокультурної ідентичності»

20 травня 2013

17-18 травня кафедра культурології та філософії стала співорганізатором ІІ Міжнародного науково-практичного семінару «Проблеми самосвідомості у параметрах соціокультурної ідентичності (філософсько-культурологічний контекст)», що відбувся у стінах Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. На круглий стіл були подані заявки із Російської Федерації, Казахстану, Республіки Білорусь, а також із навчальних закладів Івано-Франківська, Києва, Рівного, Горлівки, Харкова, Мелітополя, Дніпропетровська, Ніжина.

Острозьку академію представляли кандидат філософських наук, доцент Марія Петрушкевич і бакалавр культурології Олександр Гриценя. Марія Стефанівна на пленарному засіданні представила до обговорення тему «Підходи до розуміння масової комунікації», а під час роботи секцій Олександр виступив із темою «Комунікація в діяльнісному просторі інформаційного суспільства». Доповіді були продовжені жвавим обговоренням, запитаннями та репліками.

Учасники круглого столу мали можливість поспілкуватися і неформально. Також була укладена усна домовленість про подальшу співпрацю кафедри культурології та філософії зі Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки.