В Острозькій академії обговорили сучасні дослідження когнітивної психології

15 травня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» 15 травня відбулася Всеукраїнська конференція «Сучасні дослідження когнітивної психології», у якій взяли участь не тільки студенти та викладачі академії, а також науковці з Польщі.

З вітальним словом на науковому заході виступили проректор з навчально-виховної роботи, доктор психологічних наук, професор Руслана Каламаж, декан гуманітарного факультету, доктор педагогічних наук, професор Василь Жуковський та декан факультету політико-інформаційного менеджменту, кандидат політичних наук, доцент Андрій Рибак.

Конференція ознаменувалася урочистим відкриттям науково-дослідної лабораторії когнітивної психології яка спеціалізується на дослідженні метапам’яттєвих здібностей. У лабораторії проводитимуться навіть найскладніші психологічні дослідження, оскільки вона оснащена відповідними новітніми технічними засобами. Відтак, Острозьку академію можна вважати флагманом у цій галузі психології.

Крім цього, у рамках конференції відбулася виставка студентських науково-дослідних робіт та презентація доповідей на чотирьох секціях: «Актуальні дослідження когнітивної психології», «Дослідження особистості в розрізі вивчення пізнавальних процесів», «Внесок когнітивної психології у вивчення психології особистості», «Сучасні дослідження когнітивної психології».

Результатом конференції стане видання збірника «Наукові записки. Серія «Психологія та педагогіка». Тематичний випуск «Сучасні дослідження когнітивної психології».