Острозька академія підписала угоду про співпрацю з Варшавським університетом

15 травня 2013

У Генеральному консульстві Польщі у Львові 14 травня відбулося Х ювілейне засідання Консорціуму Варшавського університету та українських університетів.

У рамках засідання ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник підписав лист (додаток до угоди про співпрацю між Варшавським університетом та Острозькою академією) про наміри щодо відкриття магістерської програми «Східні студії в Острозькій академії», яка діятиме з нового навчального року.

Від Острозької академії у магістерській програмі братимуть участь випускники бакалаврату політології факультету політико-інформаційного менеджменту. Учасники матимуть можливість отримати подвійний диплом — магістра Острозької академії та Варшавського університету.

Наразі тривають переговори академії з Варшавським університетом щодо узгодження навчальних програм.

За словами Ігоря Пасічника, для Острозької академії започаткування такої співпраці — це знакова подія, адже Варшавський університет є найбільшим і одним з кращих польських вишів.

Нагадаємо, що Національний університет «Острозька академія» ще з 2005 року входить до складу Консорціуму Варшавського університету та українських університетів. Будучи одним з ініціаторів його створення, Острозька академія бере активну участь в обміні науковим досвідом з учасниками Консорціуму.

Острозька академія підписала угоду про співпрацю з Варшавським університетом Острозька академія підписала угоду про співпрацю з Варшавським університетом