В Острозькій академії обговорили особливості української культури та історії

14 травня 2013

IV регіональна конференція «Актуальні питання історії та культури України. Україна і світ» стартувала в Національному університеті «Острозька академія» чотирнадцятого травня.

Пленарне засідання вітальним словом розпочав Аркадій Ткачук — магістрант спеціальності «Історія» «Острозької академії», голова наукового товариства студентів і аспірантів ім. Оглоблина, з ініціативи якого і проходила конференція. Привітала учасників конференції і наголосила на значному внеску кожного учасника також доктор історичних наук, професор, декан факультету міжнародних відносин Алла Атаманенко: «Займатись наукою — це цікаво. З однієї сторони ви розвиваєтесь, з другої — робите щось корисне для науки, а з третьої — вчитесь жити в науковому просторі».

Під час роботи чотирьох секцій молоді науковці порушували питання новітньої історії України, зверталися до її ранньомодерної доби та порівнювали українську культуру із світовою. Участь у конференції взяли не лише студенти та аспіранти Національного університету «Острозька академія», а й науковці із Луцька та Кременця.

Результатом конференції буде видання збірника «Наукові записки», який, за словами доктора історичних наук, завідувача кафедри історії ім. Ковальського Володимира Трофимовича, доповнить вітчизняну історіографію.